درباره دیجی وندا

فروشگاه اینترنتی دیجی وندا راهی آسان و مطمئن جهت خرید انواع موبایل، تبلت، کتابخوان‌ها و لوازم جانبی کالاهای دیجیتال از برندهای سرشناس جهان همچون آیفون، سامسونگ، هواوی، نوکیا و … برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی می باشد.

دیجی وندا با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش کالای دیجیتال، برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام نمایند.

قیمت مناسب یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت دیجی وندا می باشد.

در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، دیجی وندا با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد و امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید شما فراهم آورد.

فروشگاه دیجی وندا واقع در تهران اندیشه محله فاز یک، خیابان دنیامالی، خیابان شاهد غربی، مسیر اختصاصی پاساژ رضا، پلاک ۴۱، طبقه همکف می باشد